Робота таємним покупцем

Хто такі таємні покупці?

Кожен з нас постійно стикається зі сферою обслуговування. Ми відвідуємо магазини, заправки, кафе, салони краси, банки, але, на жаль, від цих візитів не завжди залишається гарне враження. Довге очікування замовлень, неякісне їх виконання і некомпетентність обслуговуючого персоналу здатні зіпсувати навіть самий райдужний настрій.

Ми пропонуємо всім бажаючим привнести свій внесок в поліпшення сервісу і при цьому отримати додатковий заробіток, ставши нашими таємними покупцями. Давайте спільними зусиллями зробимо світ навколо нас краще! Зареєструйтесь таємним покупцем зараз!

Таємний Покупець (Mystery Shopper) – це людина, яка відвідує різні заклади, підприємства і торгові точки під виглядом звичайного клієнта. Візит проводиться за певним сценарієм поведінки відповідно до зазначеної нами легенди (мета візиту), під час якого оцінюється зовнішній вигляд точки за заданими параметрами, а також якість роботи обслуговуючого персоналу. За підсумками відвідування заповнюється спеціальна оціночна форма (анкета).

Робота таємним покупцем

У кожного з Вас є можливість стати Таємним Покупцем, незалежно від віку, освіти, наявності основної роботи і місця проживання.

Для цього Вам всього лише потрібно пройти реєстрацію та заповнити анкету таємного покупаця на нашому сайті. Як тільки з’явиться відповідний проект у Вашому регіоні, ми з Вами обов’язково зв’яжемося.

Де є вакансії таємних покупців?

Наші проєкти охоплюють більш ніж 690 населених пунктів України, а также місто Москва (Росія). Для вас завжди відкриті вакансіі таємних покупців у таких областях: Авт. респ. Крим, Київська, Сумська, Вінницька, Кіровоградська, Тернопільська, Волинська, Луганська, Харківська, Дніпропетровська, Львівська, Херсонська, Донецька, Миколаївська, Хмельницька, Житомирська, Одеська, Черкаська, Закарпатська, Полтавська, Чернівецька, Запорізька, Рівненська, Чернігівська, Івано-Франківська.
Повний перелік населених пунктів з відкритими вакансіями є на сторінці – польова мережа.

Якими якостями володіють професійні таємні покупці?

Основні якості, якими Ви повинні володіти:

  • дисциплінованість,
  • відповідальність,
  • пунктуальність,
  • спостережливість,
  • уважність,
  • хороша пам’ять.

Ваші майбутні обов’язки:

  • перед виконанням завдання уважно ознайомитися з нашими інструкціями та пройти інструктаж,
  • в термін та відповідно до інструкцій здійснити візит,
  • по закінченню візиту надати дані для заповнення анкети.

Графік роботи вільний, але може бути обмежений тимчасовим інтервалом. Робота Таємного Покупця оплачується відрядно. Оплата залежить від складності проекту та обсягу виконаних робіт.

Скористайтеся можливістю зробити свій внесок у поліпшення сфери обслуговування!

itpride.net   and voffa