Дослідження методом CATI

CATI (Computer Assisted Telephone Interviews) є одним з найбільш популярних методів збору інформації. В Україні телефонні опитування, як і у всьому світі, вже давно проводяться набагато частіше за особисті інтерв’ю методом обличчям-до-обличчя і все ще частіше за інтернет-опитування.

Перевагами цього методу є оперативність, відносно низька вартість, наявність більшого арсеналу інструментів для контролю якості робіт, а також можливість опитування важкодоступних категорій респондентів.

Як правило, всі розмови записуються, а аудіозаписи згодом можуть бути прослухані.

Дзвінки можуть здійснюватися як за базою згенерованих випадковим чином номерів, так і по базі спеціально відібраних респондентів, наданої замовником або нашої власної.

Що пропонуємо ми

Ті, хто коли-небудь стикався з необхідністю проведення телефонних опитувань, знають як непросто знайти професійне агентство або CATI-центр, які не тільки б декларували можливість якісного проведення таких робіт, але і в дійсності могли б кваліфіковано їх здійснити. Адже переважна більшість колл-центрів всі свої бізнес-процеси налаштовує для роботи з вхідними дзвінками. На противагу цьому в IRS Group вся увага приділяється особливостям роботи з дзвінками вихідними, що вимагає особливої підготовки і навчання операторів, а також відповідного устаткування і програмного забезпечення.

Ряд цифр про нашу активність в даному напрямку:

  • Кілька десятків тисяч CATI-інтерв’ю щорічно,
  • До 50 робочих станцій в одному проекті,
  • 10 країн (серед них Україна, Казахстан, Росія, Ізраїль, Чехія, Словаччина, Польща та інші)
  • 7 мов проведення опитування.

itpride.net   and voffa