Реєстрація таємних покупців

Усім хто шукає роботу таємним покупцем ми пропонуємо заповнити коротку форму нижче і з Вами зв’яжуться у зручний для Вас час.

Угода про конфіденційність

Шановний Таємний Покупець!

Перед тим, як зареєструватися на нашому сайті, уважно ознайомтеся з пунктами Угоди про конфіденційність. Зареєструвавшись, Ви підтверджуєте, що повністю прочитали цю Угоду та згодні з усіма її пунктами:

1. Таємний Покупець, іменований надалі Виконавець, залучається компанією «IRS Group» (далі – Замовник) у вільний від основної роботи час до виконання завдань, пов’язаних із проведенням проекту «Таємний покупець» за обумовленою Замовником методикою.

2. Під час проведення візитів Виконавець діє відповідно до завдання, інструкції та за методикою, повідомленою йому Замовником, використовуючи при цьому визначені Замовником форми анкет.

3. Виконавець зобов’язується: зберігати конфіденційність відомостей, які стали відомими під час виконання завдання Замовника; не передавати документи, що використовуються під час дослідження, будь-якій третій стороні; після завершення візитів повернути Замовнику всі документи та матеріали дослідження, отримані на період проведення робіт від Замовника.

Ця угода про конфіденційність є безстроковою.

Зареєструватись у проектах перевірок таємними покупцями роздрібних мереж

Щоб поповнити ряди таємних покупців у своїй області, вам необхідно скористатися кнопкою нижче.

Перейти до реєстрації особистого кабінету:
Регистрация тайного покупателя

Ваш профиль
Общая информация
Обзор...

Максимальный размер 2 MB

Средства связи

Наличие технических средств и навыков

Аспекты работы

Общие вопросы

ФИО пригласившего человека, объявление, реклама, поисковик

Поля, отмеченные звёздочкой, обязательны для заполнения
CAPTCHA
Зачекайте, будь ласка...

itpride.net   and voffa