Ринок електромобілів в травні 2018 рокуРынок электромобилей в мае 2018 года

E-cars market in May

Протягом травня здійснено 432 реєстрації електрокарів, що на 6% менше від кількості реєстрацій в квітні та загалом становить 1/5 від кількості реєстрацій в 2018 році.

Лідерами по кількості реєстрацій в травні цього року традиційно стали м. Київ, Одеська, Харківська та Дніпропетровська області. ТОП-5 замикає Житомирська область. Варто зазначити, що для останньої характерний стабільний позитивний приріст протягом останніх 4-х місяців. В порівнянні з квітнем кількість реєстрацій тут збільшилась в 3,5 рази. В Кіровоградській та Сумській області не зафіксовано жодної реєстрації цього місяця.

Nissan Leaf стабільно є найпопулярнішою моделлю серед зареєстрованих електромобілів, але частка моделі продовжує поступово зменшуватись в загальній кількості реєстрацій. BMW I3 в 1,5 рази поширила свою присутність на українському ринку електрокарів в порівнянні з квітнем — більша половина реєстрацій здійснені в м. Київ та Одеській області.

Повний звіт можна замовити тут:
http://irsgroup.com.ua/ecarsE-cars market in May

В мае совершено 432 регистрации электрокаров, что на 6% меньше от количества регистраций в апреле и в целом составляет 1/5 от количества регистраций в 2018 году.

Лидерами по количеству регистраций в мае этого года традиционно стали
г. Киев, Одесская, Харьковская и Днепропетровская области. ТОП-5 закрывает Житомирская область. Стоит отметить, что для последней характерным является стабильный положительный прирост в течение последних 4-х месяцев. По сравнению с апрелем количество регистраций здесь увеличилось в 3,5 раза. В Кировоградской и Сумской области наоборот не зафиксировано ни одной регистрации в этом месяце.

Nissan Leaf стабильно является самой популярной моделью среди зарегистрированных электромобилей, но ее доля продолжает постепенно уменьшаться в общем количестве регистраций. BMW I3 в 1,5 раза распространила свое
присутствие на украинском рынке электрокаров по сравнению с апрелем — большая часть регистраций осуществлены в г. Киев и Одесской области.

Полный отчет можно заказать здесь:
http://irsgroup.com.ua/ecars

itpride.net   and voffa