У 2012 році life:) розширив покриття та підвищив якість мережі

09/10/2013 Докладіше

earth

У 2012 році мобільний оператор life:) активно розширював мережу, модернізувавши 850 базових станцій і встановивши 450 нових. Оскільки обсяги споживання голосового та Інтернет-трафіку в мережі life:) постійно зростають, оператор планомірно розширює покриття і збільшує пропускну здатність мережі для підтримки її якості на стабільно високому рівні.

У 2012 році мобільний оператор life:) постійно працював над розширенням мережі, модернізацією технічного обладнання для покриття і збільшення пропускної спроможності мережі у найвіддаленіших куточках країни. За минулий рік оператор встановив 450 нових базових станцій і модернізував 850, приділяючи особливу увагу таким областям як: Донецька, Дніпропетровська, Львівська, Київська, Одеська, Харківська, Чернігівська, Черкаська та АР Крим.

Крім того, оператор розширив мережу за допомогою 5500 додаткових приймачів, збільшивши, таким чином, ємність і покриття своєї мережі. В результаті покриття life:) досягло 93,2% території, на якій мешкає 98,2% населення країни.

У 2012 році life:) активно проводив модернізацію мережі у невеликих містах та населених пунктах України. Так, оператор відновив 15% сайтів у населених пунктах від 10 до 20 тисяч мешканців, 12% сайтів у містах з населенням від 20 до 50 тисяч та 19% сайтів у містах з населенням від 50 до 100 тисяч. А у невеликих населених пунктах і селах з числом мешканців від 1 до 10 тисяч оператор модернізував 15% сайтів.

Масштабна модернізація була проведена у невеликих містах і селах, серед яких: Рівнопілля, Носівка (Чернігівська область); Карнаухівка, Перещепине, Голубівка, Вільно, Широке (Дніпропетровська область); Вовковниці, Мокеївці (Хмельницька область), Яремча, Яблуниця, Братищів, Казанів (Івано-Франківська область), Дубляни, Зимна Вода, Нижня Рожанка, Сокаль, Колоденці (Львівська область) та багатьох інших.

У 2012 році, згідно з дослідженням, проведеним компанією IRS Group, індекс задоволеності абонентів якістю мережі зріс з 79 до 85 пунктів.

itpride.net   and voffa