Презентація результатів другого в Україні дослідження серед автомобілістів

01/10/2015 Докладіше

1 жовтня 2015 року (м.Київ) команда дослідницького агентства IRS Group, яке в Україні є представником інтересів міжнародної маркетингової компанії GiPA (www.gipa.eu) у черговий раз провела захід у форматі бізнес-сніданку для ключових гравців ринку післяпродажного обслуговування автомобілів.

0

Приводом для події стало завершення 2ї хвилі дослідження серед українських водіїв і презентація деяких результатів проекту для професіоналів автомобільного бізнесу в Україні.
Спікерами виступили Генеральний директор IRS Group – Іван Любарський і Менеджер з розвитку бізнесу GiPA (Україна , Туреччина , Алжир , Марокко) – Quentin Le Hetet .

Серед запрошених гостей були присутні провідні гравці ринку автомобільної сфери, такі компанії як: АВТО Інтернешнл, GoodYear, AWT Bavaria, Audatex, ТОВ "Богдан – Авто Холдинг", SKODA, Winner Imports Ukraine та інші.

1
1
У ході бізнес-сніданку гостям було презентовано основні тенденції ринку післяпродажного обслуговування в Україні, зокрема, як змінилася ситуація з 2011-2012 рр.:

  • Чи стали менше їздити ?
  • Чи стали більше уваги приділяти самостійному обслуговуванню автомобілів?
  • Чи збільшилася частота заміни автозапчастин?
  • Який потенціал зростання і яка можливість роботи для каналів закупівлі та сервісів по ремонту автомобілів?
  • Порівняння динаміки українського ринку із ринками зарубіжних країн тощо.

0
Після активної дискусії всі запрошені експерти могли поспілкуватися з учасниками івенту у неформальній обстановці, а також за запитом отримати основні результати даного проекту.
4

itpride.net   and voffa