Розпочата співпраця з страховою компанією «БРОКБІЗНЕС»

16/11/2011 Докладіше


Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» з листопада 2011 року розпочала у Головному офісі і всіх підрозділах Компанії моніторинг якості обслуговування Клієнтів за методом «Таємний покупець» при співпраці з ТОВ «IRS Group».
Перевірку на рівень обслуговування пройдуть всі працівники Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС», які здійснюють комунікації з Клієнтами і Партнерами Компанії.

Метою введення такого контролю є поліпшення якості обслуговування та підвищення задоволеності Клієнтів обслуговуванням в Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС».

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» – українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року та входить у ТОР-15 провідних страховиків України. Компанія має сертифікат відповідності системи менеджменту якості ISO 9001:2008, 39 ліцензій та надає широкий спектр послуг у класичному сегменті страхування.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» має розгалужену мережу, що нараховує 69 філій та відділень продажів (з врахуванням діючих і тих, що проходять реєстрацію, в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України відповідно до діючого законодавства).

Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою.

itpride.net   and voffa