Євро 2012: Чи готова сфера обслуговування надати європейський рівень сервісу?

13/01/2012 Докладіше

Все ближче й ближче той момент, коли Україна почне приймати потік зарубіжних гостей до ЄВРО 2012 з футболу. Країна активно готується до цієї події: будуються нові готелі, відкриваються ресторани, реконструюються діючі. Але, як відомо, «обличчям» будь-якого закладу є не стільки його зовнішній вигляд, скільки якість обслуговування.

Чи можуть власники ресторанів, готелів та інших закладів сфери обслуговування бути впевнені, що їхні заклади повністю готові надати європейський рівень сервісу для гостей столиці і міст, що приймають чемпіонат?

Чи може персонал доступно спілкуватися з відвідувачем іноземною мовою?

Відповісти на ці питання допоможуть дослідження методом «таємний покупець».

«Таємний покупець» – це спеціально навчена людина, яка під виглядом звичайного клієнта (в даному випадку – особи, яка приїхала з іншого міста / країни) відвідує заданий заклад. Під час «візиту» «таємний відвідувач» перевіряє якість обслуговування в сервісній локації, кваліфікацію персоналу (дотримання стандартів, володіння інформацією, вміння коректно спілкуватися і т.п.), а також зовнішній вигляд і комфорт даного закладу.

В результаті роботи «таємного покупця» найчастіше виявляються недоліки у сервісі. Так, наприклад, може виявитися, що співробітникам не вистачає привітності, або хтось із персоналу недостатньо орієнтується в послугах закладу і не знає відповіді на виникаючі у відвідувача питання.

За бажанням клієнта, «таємні візити» можуть бути, проведені як на українській, так і на будь-якій іноземній мові. Це допоможе не тільки відтворити повну картину (приїзд іноземця в Україну), але і перевірити вміння і готовність персоналу обслуговувати таких відвідувачів.

За допомогою даної послуги можливо швидко визначити слабкі сторони сервісу та вжити оперативні заходи по їх усуненню. А висока якість роботи сервісних локацій (готелів, ресторанів і т.п.) є не тільки запорукою успіху Вашої компанії, але і «обличчям» нашої країни.

Компанія IRS Group буде рада допомогти Вам у проведенні оцінки якості послуг практично у всіх містах України (докладніше про послугу «Таємний покупець»).

itpride.net   and voffa