Опитування: яку воду вживають українці

03/09/2012 Докладіше

Маркетингове агентство “IRS Group” провело чергову хвилю дослідження ЕКО Омнібус – проект, що дозволяє відстежувати ЕКО-тенденції серед мешканців  нашої країни.

Серед  інших питань задавалося кілька відносно води, яку вживають респонденти та члени їх сімей: «Скажіть, звідки Ви та члени Вашої родини зазвичай берете воду для пиття та приготування їжі?» та «Якщо говорити про якість води, яку Ви вживаєте для пиття і приготування їжі, наскільки високо Ви її оцінюєте? ».

Близько 2/3 респондентів повідомили, що користуються водою, набираючи її  з-під крана. Половина з тих, хто набирає воду з-під крана, воліють її фільтрувати (частіше такі відповіді зустрічалися серед мешканців Центрального та Південного регіонів). У Північному регіоні та серед людей старшого віку від 46 до 55 років частіше зустрічалися респонденти, які вживають воду з-під крана, не використовуючи фільтр. Наступними за популярністю є компанії з доставки  води та вода, яка купується в магазинах – 13% та 12% відповідно. У порівнянні з іншими регіонами, частіше подібні відповіді зустрічалися серед мешканців Східного регіону.

Менше половини усіх респондентів оцінюють використовувану ними воду як якісну (такі відповіді найчастіше давали мешканці Східного регіону). Близько третини усіх респондентів вважають, що вода не якісна (частіше подібні відповіді зустрічалися серед мешканців Центрального регіону).

Результати дослідження свідчать про те, що більша частина населення все-таки докладає зусиль, щоб отримати якісну воду для пиття та приготування їжі. При цьому третина українців не володіє інформацією про якість тієї води, яку вживає.

itpride.net   and voffa